Hakkımızda


Etiketleme alanında talepler doğrultusunda sorunsuz ürünü teslim etmek elbetteki olması gerekendir. Ancak bizler için asıl önemli olan bu adımın ardından gelecek olan süreçtir. Odağımız yalnızca kusursuz ürünü teslim etmek değil, uzun soluklu bir iş birliği içerisinde müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerimize komple çözümler sunarak hizmet etmektir.

Fako Etiketleme Makineleri olarak tüm uygulama ve ihtiyaçlara yönelik birçok farklı endüstriye hitap eden çok amaçlı etiketleme makineleri imal etmekteyiz. Etiketleme modülleri, aplikatör ve komple makine gibi çözümlerle ihtiyaçlarınıza özel yanıtlar hazırlamaktayız. Makinelerimizin tam kapasite çalışır durumda kalmasını ve uzun bir hizmet ömrüne sahip olmasını sağlamak için sizlere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Etiketleme çözümleri danışmanlığı, doğrudan eğitim, uzaktan destek ve telefon yoluyla sizlere 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Fako Etiketleme Sistemleri olarak kullanmakta olduğumuz son teknoloji ekipmanlar ve konusunda uzman deneyimli çalışanlarımızla sizlere eksiksiz ve güvenli bir hizmet sağlıyoruz. Yüksek standarda sahip ürün ve hizmeti sizlere en hızlı şekilde sunma gayreti içerisindeyiz. Zamanın sizler için ne derece kıymetli olduğu bilinciyle sizlere en uygun çözümü sunmak için çalışıyoruz.

Doğru etiket, hatasız işlem ve kayıpsız zaman için buradayız.